Щодо організації освітнього процесу під час карантину

Дата: 24 вересня 2020 о 09:25, Оновлено 23 лютого 2021 о 23:00

СТЕЦІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

«ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ –

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ»

ЧИГИРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

пров. Шкільний 3,  с.Стецівка, Чигиринський р-н, Черкаська обл., 20914 тел. 97-5-82

stetsivka_school@ukr.net    Код ЄДРПОУ 26322882

Н А К А З

« 22» вересня 2020    року                                                                                 № 52

Щодо організації освітнього процесу

під час карантину

В зв’язку із повідомленням Чигиринського лабораторного відділення державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» від 22.09.2020 року №697 про захворювання  2-х педагогічних працівників закладу вчителя музики  Савченко Ярослави Іванівни та вчителя англійської мови Олексієнко Марини Володимирівни на коронавірусну хворобу COVID-19 з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, на виконання вимог ст. 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» №4004 – XII, Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» №1645-ІІІ,  постанови головного державного санітарного лікаря України від 25.05.2020 року №25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID – 19»

НАКАЗУЮ:

1. Перевести освітній процес Стецівського навчально-виховного комплексу на дистанційну форму роботи з 23 вересня до 1 жовтня 2020 року.
  2. Класним керівникам, вихователям повідомити батьків, осіб, що їх замінюють, про переведення навчального процесу у дистанційний режим та (тимчасове) зупинення роботи дошкільного підрозділу закладу на вказаний термін.
  3. Всім контактним особам перебувати на самоізоляції та слідкувати за станом свого здоров’я. В разі погіршення стану здоров’я вони мають звернутися до своїх сімейних лікарів, в яких вони задекларовані.
  4. Встановити та затвердити режим роботи працівників Стецівського навчально-виховного комплексу, запровадивши гнучкий графік їх роботи  /додаток 1/.
  5. Затвердити заходи щодо виконання педагогічними працівниками методичної, організаційно-педагогічної роботи  /додаток 2 /.
  6. Визначити та затвердити заходи щодо збереження систем життєзабезпечення (охоронного режиму) /додаток 3/
  7. Визначити особливості провадження освітнього процесу на    дистанційній формі.

7.1. В умовах карантину вчителі працюють з учнями, що перебувають вдома, шляхом використання технологій дистанційного навчання з урахуванням матеріально-технічних можливостей закладу освіти.

7.2. Свою роботу та комунікацію з учнями школи на дистанційній основі проводити відповідно до часу педагогічного навантаження кожного  педагогічного працівника.

7.3. Для здійснення обміну навчальними матеріалами  застосовувати будь-які пристрої та інструменти, зокрема мобільний телефон, за допомогою якого можна організувати спільноту в соціальних мережах, мобільних додатках. Матеріали можна надсилати електронною поштою, розміщувати на веб-сайті  школи, зокрема відеоуроки або гіперпосилання на них.

7.4. Кожний вчитель має академічну свободу, включаючи свободу вільного вибору форм, методів і засобів навчання, що відповідають освітній програмі, з метою впровадженням авторських методик із використанням технологій дистанційного навчання.

7.5.  Заповнення шкільної документації, зокрема класних журналів, відтермінувати до нормалізації епідеміологічної ситуації.

7.6. Під час освітнього процесу із використання технологій дистанційного навчання  за технічної можливості здійснювати оцінювання результатів навчання здобувачів освіти, що наразі фіксуватимуться вчителем (у зручний для нього спосіб), а надалі будуть занесені до відповідних сторінок класного журналу. Якщо технічні можливості не дозволяють провести оцінювання навчальних досягнень учнів дистанційно, відтермінувати його проведення до завершення епідеміологічної ситуації.

7.7.Забезпечити конфіденційність навчальних досягнень. Навчальні досягнення кожної дитини можуть бути доступними лише для її батьків або законних представників.

7.8. Структуру навчального року залишити без змін.

5.  Лаборанту Курілову В.М. даний наказ розмістити на веб-сайті

школи.

1. Секретарю Амброс З.В. повідомити кожного працівника школи про

необхідність обов’язкового ознайомлення з даним наказом

1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою, а в частині

забезпечення працівниками методичної, організаційно-педагогічної                                                                 роботи на заступника директора з навчально-виховної роботи Коркоць В.П.

Директор                                                 О.М.Сабадаш

ПОГОДЖЕНО

Голова ПК __________Мякота В.В.