Новини
УВАГА Стецівський ліцей змінив веб адресу
Стецівський ліцей перейшов на нову веб адресу
Сьогодні проблема насильства, особливо булінгу – переслідування та акти агресії, спрямовані на людей з метою принизити їх – залишається гострою проблемою у світі. Домашнє насильство, знущання в школі, атаки в соціальних мережах – теми, яких люди воліють уникати. Причин цих явищ багато, жертвою може стати кожен. Згідно з даними ВООЗ, отриманими в результаті наглядових досліджень, в Україні близько 17% дівчат і 16% хлопчиків віком 11-15 років регулярно зазнавали насильства в школі.
Сьогодні ми, учні 10 класу, зібрались класом, обговорили проблему та виготовили інтерактивний плакат, мета якого – висвітлити проблему булінгу в Україні, специфіку цього явища та надати практичні поради щодо захисту від його наслідків.
Бережіть себе, відстоюйте свої права та усвідомлюйте свою відповідальність за кожен вчинок!
Без світла, інтернету, у підвальному приміщенні учні 10 класу провели новорічне свято. Об´єдналися з учнями 11 класу, поспілкувалися, розважилися, позмагалися, створили святковий новорічний настрій з ароматом мандарин, які були незмінним атрибутом конкурсів та солодкого столу, підтримали один одного, подякували ЗСУ за можливість бути у безпеці.
Сьогодні в школі відбулася надзвичайна подія. В рамках гуманітарної допомоги ЮНІСЕФ, завдяки Благодійній організації «Благодійний фонд «ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ» в особі Романюка Євгена Ярославовича було отримано таку необхідну в сучасних умовах воєнного стану, коли приходиться економити кожну бюджетну копійку, благодійна допомога. Це дуже дієва адресна підтримка сільської школи.
Дякуємо організаторам за продуманий необхідний для потреб дітей і педагогів перелік матеріалів.
Було надано допомогу предметами раннього розвитку дітей. Отримали також гофробокси «Спільно до навчання» та «Спільно до безпеки», набори канцелярського та навчального приладдя для середньої школи, методичні та дидактичні матеріали, які допоможуть подолати проблеми дітей воєнного часу. Дуже необхідними зараз є набір для гігієни Insit ІНК.
Щиро вдячні за турботу та підтримку Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) навчального закладу. Надані матеріали та предмети допоможуть організувати більш якісно навчальний та виховний процеси у закладі.
Головний принцип гри «Сокіл» («Джура») – максимальне охоплення і надання можливості кожній дитині показувати свої здібності та вміння.
Мета – виховати свідоме, патріотично налаштоване молоде покоління, яке пройшло гарт і отримало розуміння військової справи в юнацькому віці.
Цікавим та пізнавальним був урок «Я досліджую світ» у четвертокласників. В звичних умовах та з підручних матеріалів діти створювали «океан у пляшці». Емоціям та враженням не було меж!
Вже стало традицією, що учні студії «Дизайн – Ідея» є постійними учасниками та переможцям обласного конкурсу «Український сувенір». Цей рік не є винятком.
Олексієнко Антон виготовив вироби «Креативна ялинка» та «Веселий сніговик» в цікавих техніках.
Кожна людина повинна знати, що треба робити при отриманні травми і як надати першу допомогу травмованому. У таких випадках потрібно діяти швидко, довго не роздумуючи. При складних травмах – вивихах, переломах кісток – без допомоги дорослих і лікаря не обійтись. Саме такі практичні домедичні заняття провела медична сестра Ольга Палій з учнями 4 класу.
Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є важливою складовою системи патріотичного виховання, що формується в українському суспільстві.
Відомо, що за Козацької доби державотворчі процеси на українських землях були найбільш послідовними і дали світові перші зразки демократичного устрою суспільства, а на історичну арену вийшла велика кількість видатних державних діячів, організаторів військової справи, подвижників української духовності, які сповідували кращі принципи європейського лицарства та глибоко шанували українські народні традиції і звичаї.
Саме героїчні подвиги українського народу та видатні особистості і їх діяльність мають стати прикладами для наслідування дітьми, молоддю, усіма громадянами нашої країни.
З обговорення цих питань було проведено засідання з учасниками гри «Сокіл» («Джура»).
26 листопада - День пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 років.
Україна втратила внаслідок Голодоморів мільйони людських життів.
Цього року ми вшановуємо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни проти України.
Ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світом, а жертви вшановані. Сьогодні учні 9 класу долучилися до акції "Запали свічку"
Разом - ми сила, разом - ми сім'я, разом - ми команда! Україна понад усе!!!
Хто чи що може зробити світ добрішим? Звичайно, ми самі. За допомогою любові, щирості, терпіння, відданості і т.д. А ще вони, наші найменші друзі, які люблять нас просто за те, що ми в них є.
21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цей день є дуже важливим та значущим для всіх українців, особливо зараз, коли в країні війна. Учні 9 класу, незважаючи на онлайн - навчання, переглянули відеоролики, обговорили питання, які порушено у відео.
Сьогодні 21 листопада ми з учнями провели урок мужності до Дня Гідності та Свободи '' Україна - країна нескорених'', та долучилися до збору подарунків для ЗСУ
Виховна година: Казка ''Голодний дух'' присвячена Дню пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.
21 листопада в 10 класі було проведено урок мужності до Дня Гідності та Свободи "Україна - країна нескорених!".
Разом з учнями вшанували пам'ять героїв Небесної сотні та воїнів, що загинули під час бойових дій в зоні АТО на Донбасі, а також людей різного віку, яких було вбито у мирний час ХХІ століття. Переглянули відеофрагменти та пригадали події двох революцій: Помаранчевої революції та Революції Гідності. Обговорили поняття «ГІДНІСТЬ» та «СВОБОТА», про їх важливість та ціну, адже сьогодні Україна знову бореться за свою свободу та незалежність, захищаючись від агресора.
Ми всі впевнені, що Україна вистоїть та переможе, оскільки слова «ГІДНІСТЬ» і «СВОБОДА» є синонімами України для всього світу.
Сьогодні для кожного українця особливі дні. Наші воїни повсякчас оберігають незалежність України.
А ми, учні 4 класу, намагаємося підтримати їх бойовий дух. Підготували подарунки: написали листа, намалювали малюнки, виготовили обереги.
9 листопада для нас, українців, важливий та значущий день - ми відзначаємо День української писемності та мови.
Мова - наш скарб, без неї не може існувати ні народ, ні держава. Ми з вами маємо безцінний дар - одну з наймилозвучніших та найкрасивіших мов світу.
У Стецівському ліцеї учні разом з учителями писали Всеукраїнський радіодиктант Національної єдності.
Учні 9-11 класів проходили квест на кращих знавців української мови та її історії
Щиро віримо в те, що скоро в нашій країні запанує мир, а наша рідна українська мова зазвучить ще голосніше й потужніше. Слава Україні!!!
Сьогодні з п'ятикласниками провели тренінг "Конфлікт та шляхи його вирішення": малювали негативного героя та конфліктні ситуації, розглядали емоції під час та після сварки, бійки, аналізували типи конфліктів. Учасники були активними в діях, об'єктивними - у висновках. " Будемо уникати конфліктів, а всі проблеми вирішувати мирним шляхом!" - вирішили всі разом.