Вибір підручників для 9 класу

Дата: 28 січня 2022 о 13:31, Оновлено 28 січня 2022 о 13:38
106 переглядів

На засідаданні педагогічної ради в січні 2022 року було розглянуто питання вибору підручників для 9 класу

засідання педагогічної ради вчителів Стецівського НВК І-ІІІ ступенів

від 13.01.2022р.

Присутніх – 24

Повістка денна:

1.      Про вибір підручників для учнів 9 класу

Слухали: Капусту М.Д. – бібліотекаря Стецівського НВК І-ІІІ ступенів,                                                             яка ознайомила присутніх із листом МОН України  від 06.12.2021р. року      № 1310, у якому надіслані методичні рекомендації щодо здійснення вибору закладами загальної середньої освіти підручників для  9 класу за фрагментами електронних версій оригінал – макетів підручників з кожної назви та оформлення результатів вибору. Марія Дмитрівна вказала, що відповідно до інструктивно-методичних матеріалів ЗЗСО мають заповнити спеціальну форму вибору електронних версій оригінал-макетів підручників.

Виступили: вчитель історії Лушпай В.А. ознайомив  присутніх з переліком підручників для учнів 9 класу. За фрагментами електронних версій оригінал – макетів підручників кращим визнано підручник Історія України Щупак І.Я, Бурлака О.В., якому і надано в закладі перший пріоритет. Альтернативними визнано підручники Сорочиської Н.М та Хлібовської Г.М. Крижановської М.Є..

Також Володимир Анатолійович ознайомив присутніх із вибором підручника Основ правознавства для 9 класу. Перевагу надано підручнику Філіпенко Т.М, Суткового В.Л.. Альтернативними вибрано підручники Святокум О.Є. та Ремех Т.О., Пометун О.І.

Виступили: вчитель інформатики Лафа Р.М. ознайомив  присутніх з переліком підручників для учнів 9 класу. Основним підручником вибрано Інформатику для 9 класу під авторством Казанцевої О.П., Стеценко І.В.. Альтернативними вчитель запропонував обрати підручники Ривкінда Й.А. Лисенка Т.І та Морзе Н.В.  Барної О.В.

Вирішили:

1. Перелік  підручників для учнів 9 класу, які запропонували вчителі за фрагментами електронних версій оригінал-макетів, затвердити.
  1. Всесвітня історія, Щупак І.Я.
  2. Історія України, Щупак І.Я.
  3. Основи правознавства, Філіпенко Т.Н.
  4. Інформатика, Казанцева О.П., Стеценко І.В.
  1. Перелік підручників для інформування громадськості розмістити на сайті закладу.

Голова педагогічної ради, директор школи                                                               О.М.Сабадаш

Секретар :                                                                                                                            Т.А.Лушпай