Н А К А З - Щодо організації освітнього процесу під час карантину
СТЕЦІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС
«ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ – ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ»
ЧИГИРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СТЕЦІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС
«ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ –
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ»
ЧИГИРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Н А К А З
від 25.03.2020 р. №
Щодо організації освітнього процесу
під час карантину
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19», та на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2020 року № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19», листа МОН №1/9-173 від 23.03.2020 року «Що до організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину «
НАКАЗУЮ:
1.Встановити та затвердити режим роботи працівників Стецівського НВК, запровадивши гнучкий графік їх роботи / додаток 1 /.
2. Затвердити заходи щодо виконання педагогічними працівниками методичної, організаційно-педагогічної роботи /додаток 2 /.
3. Визначити та затвердити заходи щодо збереження систем життєзабезпечення (охоронного режиму) / додаток 3 /
4. Визначити особливості провадження освітнього процесу.
4.1. В умовах карантину вчителі працюють з учнями, що перебувають вдома, шляхом використання технологій дистанційного навчання з урахуванням матеріально-технічних можливостей закладу освіти.
4.2. Вчителям предметникам розробити та викласти на сайт школи матеріали, завдання для самостійного опрацювання учнями на дистанційній основі з основних предметів навчального плану.
4.3. Свою роботу та комунікацію з учнями школи на дистанційній основі проводити приблизно до часу педагогічного навантаження кожного педагогічного працівника.
4.4. Для здійснення обміну навчальними матеріалами застосовувати будь-які пристрої та інструменти, зокрема мобільний телефон, за допомогою якого можна організувати спільноту в соціальних мережах, мобільних додатках. Матеріали можна надсилати електронною поштою, розміщувати на веб-сайті школи, зокрема відеоуроки або гіперпосилання на них.
4.5. Кожний вчитель має академічну свободу, включаючи свободу вільного вибору форм, методів і засобів навчання, що відповідають освітній програмі, з метою впровадженням авторських методик із використанням технологій дистанційного навчання.
4.6. Заповнення шкільної документації, зокрема класних журналів, відтермінувати до нормалізації епідеміологічної ситуації.
4.7. Під час освітнього процесу із використання технологій дистанційного навчання за технічної можливості здійснювати оцінювання результатів навчання здобувачів освіти, що наразі фіксуватимуться вчителем (у зручний для нього спосіб), а надалі будуть занесені до відповідних сторінок класного журналу. Якщо технічні можливості не дозволяють провести оцінювання навчальних досягнень учнів дистанційно, відтермінувати його проведення до завершення епідеміологічної ситуації.
4.8.Забезпечити конфіденційність навчальних досягнень. Навчальні досягнення кожної дитини можуть бути доступними лише для її батьків або законних представників.
4.9. Структуру навчального року залишити без змін. А тому в канікулярний період з 23 по 29 березня 2020 року не допускати перевантаженням учнів домашніми завданнями.
5. Лаборанту школи Курілову В.М. даний наказ розмістити на веб-сайті школи.
6. Секретарю школи Амброс З.В. повідомити кожного працівника школи про необхідність обов’язкового ознайомлення з даним наказом.
7.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою, а в частині забезпечення працівниками методичної, організаційно-педагогічної роботи на заступника директора з навчально-виховної роботи Коркоць В.П.
Директор : /О.М.Сабадаш /
Додаток 1
до наказу № від
Режим
та порядок роботи педагогічних працівників Стецівського НВК І-ІІІ ступенів на період карантину
- Всю роботу по виконанню навчальних планів і програм з учнями педагогічні працівники школи виконують тільки з використанням технологій дистанційного навчання.
- Режим роботи кожного педагогічного працівника має приблизно співпадати з педагогічним навантаженням та розкладом роботи школи.
- Участь у дистанційному навчанні є обов’язковою для всіх здобувачів освіти та вчителів школи.
- Кожен вчитель, який має педагогічне навантаження у другому семестрі 2019-2020 н.р., повинен налагодити зв'язок зі здобувачами освіти, їх батьками, оновити (або створити) курси та розмістити в них всі необхідні навчальні матеріали і запросити учнів для відвідування віртуальних лекцій, практичних та лабораторних занять, виконання індивідуальних завдань та тестування на сайті школи або іншим способом віртуальної комунікації.
- Дистанційне навчання здійснювати через форум на платформі Editboard.com.
- Дозволяється, як додаткове, викладання навчальної інформації в соціальних мережах, яке має відбуватися з урахуванням Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06. 2010 р. № 2297-VI з урахуванням норм збереження інформації, яка є власністю держави.
- Наприкінці кожного тижня педагогічні працівники повинні надавати заступнику директора з навчально-виховної роботи Коркоць В.П інформацію про проведену роботу та стан виконання навчальних планів та програм.
- Передбачити, що педагогічні працівники в режимі організації віддаленої роботи мають виконувати інші види робіт: методичну, організаційно-педагогічну (розроблення планів індивідуального професійного розвитку /підвищення кваліфікації, самоосвіта тощо /).
Режим
та порядок роботи обслуговуючого персоналу Стецівського НВК І-ІІІ ступенів на період карантину
1.Запровадити гнучкий режим роботи обслуговуючого персоналу.
2. На робочому місці одночасно перебувати не більше як двом працівникам.
3. Роботу по прибиранню, дезінфекції приміщень проводити тільки в індивідуальних засобах захисту / маски, респіратори, індивідуальні рукавички /.
4. Заборонити перебування в закладі будь-яких інших сторонніх осіб.
5. При виникненні будь-яких респіраторних захворювань залишатися вдома, повідомивши адміністрацію школи.
5. Всі зміни у графіку роботи координувати в телефонному режимі із завідуючим господарством школи Збаразьким О.В.
Додаток 2
до наказу № від
Заходи
щодо виконання працівниками методичної та організаційно-педагогічної роботи в умовах карантину
Вчителям-предметникам :
- Провести аналіз навчальних тем з предметів та визначити оптимальні для організації проведення навчання за дистанційною формою.
- Сформувати навчальні завдання та рекомендації щодо їх виконання, враховуючи терміни введення карантину.
- Надати особисті електронні адреси для організації спілкування із здобувачами освіти для викладення їх на сайті закладу освіти.
- Використовуючи можливості Google - додатків створити необхідні опитувальники для встановлення якості засвоєння учнями навчального матеріалу.
- Постійно моніторити матеріали інтернет-ресурсів навчального призначення для ознайомлення з ними учнів та їх батьків.
- Використовуючи сервіси дистанційного навчання, запропоновані Міністерством та комітетом цифрової трансформації (thedgital.gov.ua), постійно працювати над підвищенням особистих професійних якостей.
Класним керівникам
- Створити спільноти батьків та учнів в соціальних мережах та мобільних додатках для забезпечення спілкування педагогів, батьків та учнів.
Додаток 3
до наказу № від
Заходи
щодо збереження систем життєзабезпечення (охоронного режиму)
1.Завідуючому господарством школи Збаразькому О.В. забезпечити постійний контроль за роботою обслуговуючого персоналу.
2. У зв’язку з припиненням опалювального сезону та перебування школи на карантині встановити цілодобову охорону школи.
3.Охорону школи здійснювати за таким графіком:
-в нічний період охорону здійснюють штатні сторожі
- в денний період охорону здійснюють сезонні оператори котелень та обслуговуючий персонал за окремим графіком.
4.Завідуючому господарством школи Збаразькому О.В. провести додаткові інструктажі з працівниками школи з ТБ та ОП.
5. На випадок хвороби працівників оперативно вносити зміни та здійснювати заміну або перестановку працівників. повідомляючи адміністрацію школи.
6. На період денних чергувань працівників забезпечити роботою згідно з окремим графіка по прибирання території школи.
7. Не допускати одночасну роботу більш як двох працюючих.
8. На випадок будь-яких респіраторних захворювань залишатися вдома повідомивши про це адміністрацію школи.